Logo Konference 360

Řečníci

Podnikatelé a podnikatelky, psycholožka Lidí z Baru nebo lektor, který se přes 12 let zabývá oborem zkoumající talenty jedinců, silné a slabé stránky.

Karolína Presová

Karolína se jako první v Česku začala digitálnímu well-beingu věnovat komplexně a do hloubky. O tom, jak si nastavit zdravou rovnováhu v digitálním světě, školí širokou veřejnost, firmy, rodiče, učitele i profesionály. Její vizí, se kterou založila projekt Replug me, je pomoci lidem žít efektivnější a smysluplnější život v digitální době.

Rovnováha v digitálním světě

 1. V rychlé digitální době je jednou z nejcennějších aktivit prosté nicnedělání a zastavení se.
 2. Lékem na digitální přehlcení není další aplikace, která vám zakáže všechny ostatní.
 3. V moři informací a digitálního ruchu bychom se měli učit hledat tichý přístav hlavně v sobě.
Přednáška: 4. 11. 2021 v 16.05

Olinka Vlachynská

Psycholožka, která se stará o to, aby Lidi z Baru o hodnotách nejenom mluvili, ale uměli je i žít. Milovnice lidských příběhů, maminka a manželka.
Rovnováha v emocích
 1. Emoce jsou jako viry: vysoce nakažlivé a šíří se často bez účasti vědomí
 2. Emoce jsou jako GPS na cestě osobního rozvoje
 3. Emoce si nemůžeme zakázat, ani poručit
Přednáška: 4. 11. 2021 v 16.40

Lenka Trandová

"Ve svém životě se již dlouhou dobu řídím heslem: »Dělej, co tě baví.« Mě baví život ve městě, divadla, parky, kavárny a jednoduše žít naplno. Když jsem se rozhodovala na základní škole, co budu v životě dělat, hříčka osudu mě zavedla na stavební průmyslovku. Jsem zastáncem nekonzumního a v rozumné míře ekologického přístupu k životu."
Rovnováha mezi já a mé druhé já
 1. Jak mě znají moji přátelé, rodina a kdo jsem já uvnitř sebe. 
 2. Co mě motivovalo a jak jsem dala věci do pohybu a začala být sama k sobě upřímná.
Přednáška: 4. 11. 2021 v 17.10

Milena Mikulková

"Mým pracovním i životním mottem je: Když vím PROČ, snáze najdu JAK! Baví mě objevovat, propojovat, vnímat souvislosti a hledat. Mým motorem je nepřestávat hledat možnosti a způsoby. Zkrátka neztrácet naději. Nevzdávat se. Protože cílem je vnitřní klid, vyrovnanost a někdy i přijetí nezměnitelného."
Rovnováha ve vztazích
 1. Zaměříme se na možnosti porozumění partnerského vztahu podle písmen abecedy.
 2. Vybraná písmena vyjadřují jak náhled na vztah jako celek, tak na jeho složky: míru důvěry, oddanosti, svobody a sexuální vášně.
 3. Cílem je porozumět a zaměřit se na posílení vztahu.
Přednáška: 4. 11. 2021 v 18.00

Daniel Dorica

"Jsem společenský a srdečný člověk, ale když ponořím do řešení problému umím být také cholerik, který chce dosáhnout vytyčeného cíle. Od dětství jsem v sobě objevil vizionáře, který si jde za svými sny, které docela plasticky vidí léta dopředu, než je s pomocí pracovního týmu a také pomoci zhůry zrealizuje. Mám za sebou syndrom vyhoření, za který jsem zpětně vděčný."
Rovnováha v kariéře
 1. Jak mohu vyhořet v podnikáni?
 2. Jak z vyhoření ven?
 3. Jak získat životní rovnováhu.
Přednáška: 4. 11. 2021 v 18.40

Tomáš Roblík

Vším, čím jsem, jsem rád, a těší mne být manželem, otcem, dědečkem, pěstitelem bylinek, Ferdou Mravencem - práce všeho druhu, a také lektorem měkkých dovedností.
Věřím, že to, co nás potkává, a je někdy i těžké, a zraňující, má nějaký hlubší význam – buď nás to má posílit, nebo se máme něčemu naučit. Ale také věřím, že se vše nakonec v dobré obrátí a ukáže se dobrý smysl toho všeho .
Rovnováha v hodnotách
 1. Věřím, že by si lidé měli být vědomi toho, co je na nich cenné – svých hodnot.
 2. Mít hodnoty v rovnováze přináší vnitřní zklidnění, důvěru v sebe a možnost objevování krás kolem.
 3. Člověk, který má vědomí vlastních hodnot, může přidávat hodnoty i ostatním lidem.
Přednáška: 4. 11. 2021 v 19.20

Martin Másilko

Lektor, který se přes 12 let zabývá oborem zkoumající talenty jedinců, silné a slabé stránky – Socionikou, Tribal Leadershipem (Kmenové vůdcovství) a dalšími metodami. S týmem Socioniky pomáhají v rozvoji jedincům v osobním a pracovním životě i celým týmům ve firemním prostředí. Se ženou Michaelou mají tříletého syna Matyáše, se kterým žijí na Vysočině.
Rovnováha mezi silnými a slabými stránkami
 1. Talentem může úspěch dosáhnout každy – jen vědět v jaké oblasti
 2. Slabá stránka neznamená, že na ní nepracuji-někde je však výsledek mizivý
 3. Umění nechat slabiny plavat a co nám v tom brání
Přednáška: 11. 11. 2021 v 16.05

Michaela Pospíšilová

"Říká se, že cesta je cíl. Každý den se učíme, poznáváme, potkáváme, ztrácíme, hledáme, opouštíme, odpouštíme, přizpůsobujeme, rosteme. V tom tkví, dle mého krása bytí. Neustálý vývoj nás jedinců na této krásné planetě. Miluju sport, celý život jsem se věnovala tanci, s jógou jsem se setkala poprvé před 13 ti lety a rychle jsem pochopila, že jógu potřebuji ve svém životě."
Rovnováha a zdravý životní styl
 1. Zdravé tělo, mysl a duše. Aby byla docílena rovnováha, musíme zdravě vyživovat na všech těchto úrovních, které spolu úzce souvisí a jedna ovlivňuje druhou... Je to mysl, která má velký vliv na náš fyzický zdravotní stav i duševní rozpoložení. Pokud naše tělo není zdravé, ovlivní to naši mysl a následně duši.
 2. Rovnováha ve zdravém životním stylu pro mne znamená pochopení svých tužeb a umění rozlišení toho, co chci já (moje ego) a co moje tělo potřebuje, a neustálé balancování mezi nimi.
 3. Zdravý životní styl je o vytvoření si přirozených návyků, které neovlivňují negativně mou psychiku a následně již nepůsobí diskomfort.
Přednáška: 11. 11. 2021 v 16.40

Romana Ljubasová

Romana je úspěšná byznysmenka, která změnila svůj život a pustila se do budování globální firmy pod vlastní značkou. Ve svém životě zažila momenty, které vyžadovaly riziko a těžká rozhodnutí. Vše dostalo smysl po tom, co odjela do Thajska najít nový impuls do života. Otočila svou kariéru vzhůru nohama a se značkou Inca Collagen pomáhá lidem a šíří pozitivní energii.
Rovnováha mezi úspěchem a kvalitou života
 1. Úspěch se měří kvalitou života
 2. Skvělá a dobrá firma - rozdíl
 3. První chyba není chyba
Přednáška: 11. 11. 2021 v 17.10

Oldřich Janda

"Peníze jsou zrcadlem našeho vnitřního naladění – našich strachů, radosti, nejistot, sebevědomí. Jsou jako voda: natečou, kde je skulina, odtečou, kde je díra – prostě vyvažují nerovnosti a poukazují na nefunkční nebo nesprávné směřování. A dokážou toho víc, než se zdá. Už 20 let se věnuji zkoumání a objevování podstaty peněz."
Rovnováha ve financích
 1. Peníze jsou jako voda – jsme rádi, když peněžní toky pěkně plynou a taky když nám "naprší" a o poznání méně jsme rádi, když se peníze vypaří nebo nám je  někdo zmrazí
 2. Čemu věnujeme pozornost, to trvá, což ve financích platí víc, než kde jinde.
 3. Peníze jsou zrcadlem našeho vnitřního naladění – našich strachů, radosti, nejistot, sebevědomí.
Přednáška: 11. 11. 2021 v 18.00

Ondřej durkáč

Ondřej Durkáč je koordinátor akceleračních progamů v Impact Hub Brno, stará se o síť profesionálů, propojuje projekty a Mentory a stará se o to, aby žádný nápad neodešel z Hubu bez podpory, rady nebo kontaktu. Zároveň je sám podnikatel a zabývá se projektovým managementem, založil a řídí Nadační fond nebo dělá módního konzultanta pro šití obleků a košil na míru. Má pejska Akita Inu jménem Arashi a miluje Brno a Českou republiku, ale nebojte po světě se taky podíval a ve volném čase tancuje. Určitě ho neváhejte kontaktovat, rád se s vámi sejde.
Rovnováhou k odpovědnosti
 1. Převzít odpovědnost
 2. Rovnováha
 3. Co se stane, když se na odpovědnost a rovnováhu kašle
Přednáška: 11. 11. 2021 v 18.40

Jakub Chýlek

Jakub je Obchodní ředitel v dynamicky se rozvíjejícím realitním holdingu, spoluzaložil a vede komunitní projekt Atmosféra. Má dvě skvělé a pozornost vyžadující malé děti a ženu, se kterou chce trávit co nejvíce času a… hlavně se snaží to vše nějak skloubit dohromady a najít ve svém životě ROVNOVÁHU
Rovnováha v životě
 1. Všichni toužíme po životní rovnováze
 2. Mít vše, v jednom čase srovnáno
 3. A co když je ta nejlepší rovnováha je vlastně v nevyváženosti a nerovnováze?
Přednáška: 11. 11. 2021 v 19.20

Speciální
nabídka

Vstup na oba dny konference včetně Afterparty, 

pět audionahrávek z minulého ročníku konference360 na téma Odvaha, 

workshop rétoriky pro všechny generace s Lucií Ingrovou.
1 800 Kč

Proměna

Koupit vstupenku
Copyright © 2022 Konference 360. Všechna práva vyhrazena.
Web vytvořil Tomáš Fabián | Marketing Eliška Konečná
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram